O firmie

W Meadow Design chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poprzez świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie realizacji stoisk targowych, wysp i stoisk handlowych, mebli do obiektów handlowo-usługowych oraz mieszkań i domów prywatnych.

Naszą ideą jest tworzenie zabudów, które podniosą wartość marki. Wieloletnie doświadczenie w branży i setki projektów zakończonych sukcesem pozwalają nam tworzyć stoiska i meble, które wyróżnia funkcjonalność oraz ponadprzeciętny design.

W ciągu wieloletniej działalności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, dlatego dziś możemy spełniać oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Własna hala produkcyjna oraz zaplecze techniczne sprawiają, że do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo, począwszy od projektu aż po sam montaż. Każde wyróżnienie jest dla nas ważne, dlatego rekomendacje zadowolonych Klientów stanowią doskonałą motywację do dalszej pracy.

W zakresie budowy stoisk targowych priorytetem jest dla nas tworzenie takich projektów, które zachwycą odwiedzających niebanalną formą i jednocześnie doskonale wyeksponują ofertę firmy. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na targach w Polsce, jak i za granicą możemy oferować różne rozwiązania konstrukcyjne, które zawsze odpowiadają na konkretne potrzeby.

W naszej pracy staramy się połączyć jakość i design. Wykonywane przez nas projekty dla obiektów komercyjnych i prywatnych wyróżniają się trwałością oraz niebanalnym, nowoczesnym wyglądem.

Zawsze słuchamy naszych Klientów. Jesteśmy do ich pełnej dyspozycji na każdym etapie. Staramy się proponować jak najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb i budżetu.

Wypełnij krótki formularz, aby omówić Twój nowy projekt!

Kontakt